S-Anon International Family Groups

Nadzieja i Pomoc dla Rodzin i Przyjaciół Seksoholików

S-Anon jest jest programem zdrowienia dla ludzi , którzy byli dotknięci zachowaniami seksualnymi innych. S-Anon jest oparty na Dwunastu Krokach i Dwunastu Tradycjach Anonimowych Alkoholików. Glównym celem S-Anon jest dla nas zdrowienie od wpływu seksoholizmu i pomaganie w zdrowieniu rodzinom i przyjaciółom seksoholików. Czytaj więcej na temat celu S-Anon.

Dla Nowoprzybyłych

Witaj w S-Anon! Chcielibyśmy was zapewnić, że jakiekolwiek uczucia odczuwacie, prawdopodobnie inni czonkowie S-Anon też czuli się podobnie. Mityngi są jedną z najważniejszych części S-Anon, zapewniają nam możliwośc zidentyfikowania się z innymi i utwierdzenia się w podobieństwie naszych problemów oraz dzielenia się doświadczeniem, siłą i nadzieją.  Jeżeli to jest twój pierwszy kontakt z grupą dwunastu kroków i masz jakieś pytania o tym jak działaja grupy , prosimy skontaktuj sie z nami. Czytaj jak działają grupy S-Anon.

Dla Nastolatków

S-Ateen jest Programem Dwunastu Kroków dla Nastolatków, którzy byli dotknięci zachowaniami seksualnymi kogoś z rodziny lub przyjaciela. Mityngi opierają się na Dwunastu Krokach i Dwunastu Tradycjach. Mityngi S-Ateen odbywają się osobno od mityngów S-Anon i prowadzone są przez sponsora z S-Anon. Czytaj więcej na temat celu S-Ateen.